Kdo bude milovat značky, když všichni honí konverze? To je otázka, kterou si vždy kladu, když vidím marketingové účty klientů. Velice malé procento značek řeší prozákaznický marketing, díky němuž by si mohli budovat se zákazníkem dlouhodobý vztah. Marketing budovaný a založený na hodnotě zákazníka. Akvizice nových zákazníků je velice drahá, ale když se Vám podaří udržet si zákazníka pro druhý, třetí a další nákup, máte vyhráno. Pomohu Vám nastavit perfektně fungující zákaznickou péči a procesy. Pomohu Vám nastavit jednotný vizuální a komunikační styl napříč marketingovými kanály. Vytvořím do detailu doladěné transakční e-maily, které budou Vaši zákazníci milovat. Výsledkem bude LOVE BRAND, vracející se zákazníci a opakované nákupy.

47
Spokojených klientů
8
Let zkušeností
12
Certifikací
1000000
Investováno každý měsíc

Audit reklamních kampaní

3 900 Kč

Komplexní a přehledná analýza Vašich dosavadních marketingových aktivit napříč všemi online kanály. Skvělá volba pro ty, co pro své podnikání využívají výkonnostní reklamu od PPC reklamy na Googlu/Seznamu, přes zbožové srovnávače Heureka/Zboží.cz, až po sociální sítě. Jako bonus ode mě navíc dostanete i SEO analýzu Vašeho webu. Závěry z analýzy následně můžeme společně aplikovat anebo bude sloužit jako odrazový můstek pro Vašeho marketingového specialistu. Výstup auditu máte ode mě garantovaný do 1 týdne od objednávky.

Co vám mohu nabídnout. Proč byste se měli rozhodnout právě pro mě.

Zkušenosti

Pomohu vám projít cestou e-commerce, ať už jste začínající nebo pokročilý e-shopař nebo firma.

Flexibilita

S klienty si nastavuji taková pravidla, že jsem díky nim velmi flexibilní. Projekty dotahujeme do konce.

Rychlost

Jdeme rovnou na věc, nečekáme až se něco stane a zbytečně nechodíme kolem horké kaše.

Upřímnost

Mluvím na rovinu, jak se věci mají a zároveň se dokáži do vaší situace vžít.

Přečtěte si úspěšné případovky plné praktických ukázek mojí práce, jak jsme s klienty postupovali ruku v ruce a krok za krokem.

Pište, volejte – co je Vám bližší. V klidu si sedneme, probereme situaci a nastavíme spolupráci tak, aby vám dávala smysl.